Zadzwoń 533 633 433

Wrocławskie lotnisko ma nowe połączenie

Port Lotniczy Wrocław dorobił się kolejnego połączenia. Tym razem węgierski operator Wizzair uruchamia loty na linii Wrocław - Birmingham. Połączenie to ma wystartować 18 marca 2016 roku i ma mieć miejsce dwa razy w tygodniu - w poniedziałki i piątki. Bilety są już sprzedawane.

Na pewno jest to ciekawa alternatywa dla lotów z lotniska na East Midlands i ewentualnie dla Luton, Bristolu czy nawet Liverpoolu. Natomiast mniej ciekawe są godziny lądowania we Wrocławiu, bo planowy przylot jest o godzinie 00:35, a wylot z Wrocławia o godzinie 19.30, tak więc osoby, którym było podstawione auto przez wypożyczalnię samochodów, powinny umawiać się na lotnisku Wrocław na około 17.30 - 18.00 by go oddać.

 

Birmingham jest jednym z największych miast w Anglii, a razem z pobliskimi miejscowościami, a więc cała aglomeracja jest drugą co do wielkości w Anglii, pierwsze jest oczywiście aglomeracja londyńska. Miasto to charakteryzuje się ciekawą architekturą i licznymi parkami, dlatego z pewnością będzie to ciekawy cel wyjazdów.