Zadzwoń 533 633 433

Tanie latanie z Wrocławia do Porto i Cork

W styczniowej ofercie Ryanaira można znaleźć ofertę połączenia z wrocławskiego lotniska do portugalskiego Porto w cenie 186 zł. Lecąc w każdą ze stron należy przesiąść się w Paryż - Beauvais, przy czym w drodze powrotnej można pokusić się o zwiedzanie wspomnianego miasta, ponieważ czas między lotami jest dość znaczny. Aby zakupić bilety w tak atrakcyjnej cenie, należy płacić kartą Master Card Prepaid lub Ryanair Cash Passport, zakupić bilet w obie strony i mieć ze sobą tylko bagaż podręczny.

Inną ciekawą ofertą jest możliwość lotu z Wrocławia do irlandzkiego Cork w cenie 8 zł! Takie bilety można znaleźć na terminy od stycznia do marca 2013. Połączenie oferuje Wizzair, aby kupić bilety w tej cenie, należy posiadać kartę członków Wizz Discount Club. Wolno mieć ze sobą jedynie bagaż podręczny, a odprawa powinna być dokonana online.

Mniej dobrą wiadomością jest skasowanie lotów na linii lotnisko Wrocław - Lwów. Operator oferujący to połączenie - Eurolot - niedawno skasował 7 innych destynacji. Pozostaje mieć nadzieję, że to jedynie czasowe zawieszenie tych lotów.