Zadzwoń 533 633 433

Samochód zastępczy z OC sprawcy

Poszkodowanym w kolizjach drogowych oferujemy samochód zastępczy z OC sprawcy kolizji w systemie BEZGOTÓWKOWYM. Koszt najmu pokrywany jest przez towarzystwo ubezpieczeń sprawcy zdarzenia, jednak jest on rozliczany bezpośrednio przez nas na podstawie umowy, którą Państwo zawierają z nami. Nie trzeba obawiać się o zakwestionowanie długości wynajmu lub stawki dobowej, a tymbardziej samego faktu, że sam samochód zastępczy z OC został wynajęty. Całe ryzyko bierzemy na siebie, ponieważ mamy duże doświadczenie w tej dziedzinie oraz odpowiednią wiedzę z zakresu prawa. Wypożyczalnie samochodów o mniejszym doświadczeniu, a tymbardziej przysłowiowy Jan Kowalski będący poszkodowanym w kolizji, mają niewielkie szanse na wyegzekwowanie całości należności lub nawet jej niewielkiej części. Przestrzegamy przed firmami, które jedynie wystawiają fakturę za usługę wynajmu, proponując samodzielne ubieganie się o zwrot kosztu. Z nami zaoszczędzą Państwo czas i nerwy. Ponadtwo służymy swoimi kontaktami z zakładami blacharskimi, lakierniczymi oraz prawnikami, którzy zajmą się właściwią likwidacją Państwa szkody. Nasza znajomość rynku i doświadczenie powalają na to.

 

Dlaczego wynająć samochód zastępczy z OC sprawcy w A4 Rent?

- przejrzyste procedury bezgotówkowego wynajmu

- 0% ryzyka

- stale serwisowana flota samochodów

- szybkie formalności

- podstawiamy samochody na terenie całego Wrocławia pod wskazany adres, całego województwa dolnośląskiego, po indywidualnym ustaleniu możliwe podstawienie do miejscowości województwa wielkopolskiego, łódzkiego, opolskiego, śląskiego.

- pomagamy w kompleksowej likwidacji szkody, z nami nie zostają Państwo pozostawieni sami sobie

- mamy wielu zadowolonych klientów, którze polecają nas innym

 

 

 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu ustalenia zasad wynajęcia samochódu zastępczego. Dysponujemy dużym doświadczeniem i wiedzą w ogólnym zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych.