Zadzwoń 533 633 433

Przywrócenie mobilności po kolizji

W wyniku zaistnienia jakiejkolwiek kolizji czy nawet wypadku drogowego tracimy nasz często jedyny środek transportu przynajmniej na jakiś czas. posiadanie samochodu to dla niektórych osób najważniejsza rzecz zwłaszcza w środku pracowitego tygodnia. Zabezpieczając się przed tego typu nieprzyjemnościami wykupujemy kompaktowe i kompleksowe ubezpieczenie. Świetnym rozwiązaniem w tych nieprzyjemnych okolicznościach jest samochód zastępczy z OC sprawcy wypadku lub kolizji. Pozwoli to nam bez przeszkód poruszać się dalej i być mobilnymi podczas gdy nasze prywatne autko będzie w naprawie. Zwykle samochody zastępcze nie są potrzebne dłużej niż kilka dni jednak ubezpieczyciel zapewnia dostęp do środka lokomocji na tak długo jak jest to konieczne.

Samochód zastępczy z OC sprawcy kolizji drogowej potrafi zabezpieczyć obie strony z powodu braku podstawowego środka lokomocji. Nie jest to opcja dodatkowo płatna jedynie ma za zadanie przywrócić mobilność do czasu odnowienia szkód powstałych podczas kolizji drogowej. Nie ma dodatkowych opłat jednak sprawca wypadku ponosi nieprzyjemne konsekwencje w postaci utraty zniżek, które sobie przez lata wypracował oraz poniesienie kosztów mandatu karnego jakim zostanie obarczony przez policjantów. Samochód zastępczy z OC sprawcy jest doskonałym rozwiązaniem, które staje się coraz częściej standardem dla ubezpieczycieli. Dbają oni o swoich klientów i starają się być konkurencyjni wśród innych firm na rynku. Sprawia to, że coraz więcej ubezpieczycieli proponuje w wyjątkowo niskich i atrakcyjnych cenach uzyskania jak najlepszej opieki oraz zabezpieczenia naszego dobra.

Brak czy utrata samochodu dla niektórych z nas może okazać się niezwykle problematycznym ze względu chociażby na dojazd do pracy. Nie każdy może sobie pozwolić na utratę wozu, bo nie ma możliwości przesiąść się do innego pojazdu czy też komunikacji miejskiej. Zdarza się, że samochód to jedyny środek komunikacyjny zwłaszcza dla ludzi mieszkających poz granicami dużych miast. Często właśnie na prowincjach czy na wsiach jedynym dostępnym środkiem lokomocji staje się właśnie samochód. Bez niego dojazd do pracy czy szkoły byłby niemożliwy a z powodu konieczności naprawy możemy utracić kontakt ze światem.